Zamknij okno Drukuj dokument

Transmisja on-line, archiwum nagrań

TRANSMISJA on-line i archiwum nagrań

TRANSMISJA on-line i archiwum nagrań

Szanowni Państwo,

Informujemy uprzejmie, iż w celu zapewnienia transparentności życia publicznego oraz powszechnego dostępu do obrad Rady Miejskiej w Łęczycy, a także w celu realizacji obowiązku prawnego ciążącego na Burmistrzu Miasta Łęczyca mocą art. 20 ust. 1b ustawy o samorządzie gminnym, sala posiedzeń Rady Miejskiej jest monitorowana przy pomocy urządzeń audio-wizyjnych (kamer), przy pomocy których prowadzona jest w czasie rzeczywistym transmisja obrad Rady Miejskiej w Łęczycy (określana dalej jako „Transmisja”) oraz sporządzane są nagrania tych obrad (określane dalej jako „Nagrania”), archiwizowane oraz publikowane przez Burmistrza Miasta Łęczyca.

Transmisja oraz publikacja Nagrań prowadzone są przy użyciu następujących kanałów komunikacji:

Poprzez Państwa uczestnictwo w obradach Rady Miejskiej w Łęczycy, dojść może do utrwalenia Państwa wizerunku lub głosu oraz upublicznienia ich w drodze prowadzonej Transmisji oraz Nagrań archiwizowanych i publikowanych przez Burmistrza Miasta Łęczyca.

Burmistrz Miasta Łęczyca pełni funkcję administratora Państwa danych osobowych (w szczególności wizerunku i głosu) utrwalonych oraz rozpowszechnionych w drodze Transmisji oraz Nagrań. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych osobowych znajdą Państwo w niniejszej klauzuli informacyjnej. W odniesieniu do Nagrań publikowanych na portalu YouTube odrębnym administratorem tych danych jest spółka Google LLC, przetwarzająca je w oparciu o własną politykę prywatności.

W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo skontaktować się z inspektorem ochrony danych wyznaczonym przez Burmistrza Miasta Łęczyca:

Metadane

Podmiot udostępniający:Urząd Miejski w Łęczycy
Źródło informacji:Andrzej Bugajski
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Andrzej Bugajski
Data wprowadzenia:2018-11-19 09:10:48
Opublikował:Andrzej Bugajski
Data publikacji:2018-11-19 09:11:31
Ostatnia zmiana:2018-11-20 09:50:28
Ilość wyświetleń:1170